KUNDKONTAKT

Anders

anders@equipnor.se

Ansvarsområde mot kund:
• Maritim utrustning
• Dykutrustning
• Ramavtal
• Samarbetsavtal

Jon

jon@equipnor.se

Ansvarsområde mot kund:
• Vapenrelaterad utrustning
• Elektro-optik | Bildförstärkare | Termisk | SWIR
• Kommunikations- & Navigationsutrustning
• Kikare

Magnus

magnus@equipnor.se

Ansvarsområde mot kund:
• Personlig skyddsutrustning
• Uniformssystem/funktionsplagg
• Kriminalteknisk utrustning
• Ballistiskt skydd
• Taktiska bärsystem
• M.O.E (method of entry)

Jonas

jonas@equipnor.se

Ansvarsområde mot kund:
• Foto-/Videoutrustning
• Optik
• UAV
• Fotbeklädnad
• Marknadsföringsfrågor

Lars

lars@equipnor.se

Ansvarsområde mot kund:
• Utrustning för räddningstjänst och krisberedskap
• Utrustning för vertikal access
• Vätskesystem
• Utrustning för vattenrening

Gustav

gustav@equipnor.se

Ansvarsområde mot kund:
• Lager / Logistik
• Distribution-ÅF
• Ramavtal fotbeklädnad
• Reklamationsärenden

Marcus

marcus@equipnor.se

Ansvarsområde:
• Licens- och fraktfrågor
• IT-support