Kontakt

Managing Director
Geir Ruud
Ski, Norway
+47 64 85 14 00
geir.ruud@equipnor.no

Partner
Rune Helmik Helgessen
Bergen, Norway
+47 64 85 14 00
helmik@equipnor.no

Partner
Carl F. Sejersted Bødtker
Ski
+47 64 85 14 00
lakke@equipnor.no

Partner
Tor Bakke
Ski, Norway
+47 64 85 14 00
tor@equipnor.no

Sales & marketing manager
Christian Aalborg
Ski, Norway
+47 64 85 14 00
christian@equipnor.no

Key Account Manager
Lasse Johansen
Ski, Norway
+47 64 85 14 00
lasse@equipnor.no

Key Account Manager
Pål Behring
Porsgrunn, Norway
+47 64 85 14 00
pal@equipnor.no

Key Account Manager
Thor Andreas Grannæs
Ski, Norway
+47 64 85 14 00
thor.grannaes@equipnor.no

Key Account Manager
Martin Brinkmann
Ski, Norway
+47 64 85 14 00
martin.brinkmann@equipnor.no

Key Account Manager
Stig Tverli
Ski, Norway
+47 64 85 14 00
stig@equipnor.no

Key Account Manager
Erik Arntzen
Ski, Norway
+47 64 85 14 00
erik@equipnor.no

Managment Assistant
Charlotte Fermin
Ski, Norway
+47 64 85 14 00
charlotte.fermin@equipnor.no

Sales
Geir Tveter
Ski, Norway
+47 64 85 14 00
geir@equipnor.no

Quality Manager
Robbie Lopez
Ski, Norway
+47 64 85 14 00
robbie@equipnor.no

Project Manager
Hanne Werner
Oslo, Norway
+47 64 85 14 00
hanne@equipnor.no

Accounting Manager
Cathrine Tangen
Ski, Norway
+47 64 85 14 00
cathrine@equipnor.no

Accountant
Monica Bjørnson
Ski, Norway
+47 64 85 14 00
monica@equipnor.no

E-commerce Manager
Marianne Moe
Ski, Norway
+47 41337103
marianne.moe@equipnor.no

Web Administrator
Martin Odenmarck
Ski, Norway
+47 64 85 14 00
martin.odenmarck@equipnor.no

Web/Marketing
Alice Gamlem
Bergen, Norway
+47 64 85 14 00
alice@equipnor.no

IT/Logistics Manager
Pål Ystrøm
Ski, Norway
+47 64 85 14 00
pal.ystrom@equipnor.no

Warehouse Manager
Pål Skau
Ski, Norway
+47 64 85 14 00
pal.skau@equipnor.no

Warehouse
Kai Hauge
Ski, Norway
+47 64 85 14 00
kai@equipnor.no

Warehouse
Marco Dell'armi
Ski, Norge
+47 64 85 14 00
marco.dellarmi@equipnor.no

Kontorer

 

1. Equipnor hovedkontor/butikk
Glynitveien 27 N-1400 Ski
Norway
Tlf: +47 64 85 14 00 
Faks: +47 64 85 14 01 
E-post: info@equipnor.no

2. Equipnor AS,
salgskontor

Tennebekk Næringspark 
Lyderhornsveien 295 
N-5171 Loddefjord
Norway
Tel : +47 64 85 14 00
Fax: +47 55 50 78 10

3. Equipnor AB,
salgskontor

Körsbärsvägen 7
114 23 Stockholm
Sverige
E-post: info@equipnor.se

4. Equipnor,
markedsføring  
Olof Wiks väg 9C
444 65 Jörlanda
Sweden

Informasjon

 

Åpningstider Equipnor:
Mandag-fredag: 8.00 - 16.00

Butikk


Åpningstider for betjening i butikken er onsdag-fredag 08.00-16.00

Åpningstider kontor i Ski og Bergen er mandag-fredag 08.00-16.00

E-post: info@equipnor.no